До кінця року буде проведено конкурс із біодегазації Грибовицького сміттєзвалища

26.10.2018

Сьогодні, 26 жовтня, на засіданні міськвиконкому було затверджено конкурсну документацію зі спорудження системи дегазації на полігоні в Великих Грибовичах, яку розробило ЛКП “Зелене місто”.

Виконавчий комітет Львівської міської ради одноголосно підтримав проект рішення «Про затвердження конкурсної документації зі спорудження та експлуатації системи дегазації міського полігону твердих побутових відходів у с.Великі Грибовичі Жовківського району Львівської області». Проект презентував директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря.

«Ми плануємо за 30 днів, як це зазначено в тендерній документації, провести конкурс і визначити переможця, щоб до кінця року укласти відповідну інвестиційну угоду. А в наступному році паралельно з початком робіт з комплексної рекультивації на полігоні компанія-переможець має розпочати свою частину робіт. Це буде хорошим варіантом взаємовигідної співпраці між містом і приватним інвестором», – зазначив Вадим Ноздря.

Таким чином рішенням міського виконавчого комітету затверджено повний пакет тендерних умов і конкурсної документації включно з кваліфікаційними вимогами, складом конкурсної комісії та самими комерційними умовами конкурсу.

«Завдяки тому, що було проведено тестове облаштування 15-ти пілотних свердловин на видобуток біогазу на території полігону на початку цього року, ми отримали необхідні дані для того, щоб заохотити ринок тих компаній, які займаються комерційною дегазацією полігонів. Потенційна цікавість до цього проекту безумовно є!», – зазначив директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря.

Нагадаємо, що це вже друге рішення міськвиконкому стосовно полігону. Першим рішенням було визначено, що ЛКП «Зелене місто» є відповідальним за підготовку, організацію і проведення даного конкурсу.