Близько 1000 львівських дошкільнят і школярів проглянуло екологічну виставу «Знайдена лялька»

15.11.2018

Сьогодні, 15 листопада, до Всесвітнього дня вторинної переробки відбулися покази екологічної п’єси «Знайдена лялька» в Центрі Довженка. Дошкільнята і школярі, які завітали переглянути виставу змогли також здати зібрані батарейки до Екобуса.

Для близько однієї тисячі дітей із навчальних закладів дошкільної та шкільної освіти з Сихова було організовано три покази спільного продукту еко-активістів, Львівського театру ляльок і місцевої влади – просвітницької вистави «Знайдена лялька».

Історія вистави розгортається навколо Ляльки, яку загубила дівчинка. Лялька спочатку потрапляє до смітника, потім до сміттєвоза та на сміттєзвалище з іншими персонажами Качанчиком, Лампочкою, Черевиком, Телефоном. У ході вистави відходи розсортовуються і таким чином долається Сміттємонстр. Так, кожен персонаж знаходить своє місце, а юні глядачі у процесі перегляду засвоюють важливий урок стосовно правильного поводження з відходами.

Також, упродовж показів біля Центру Довженка стояв Екобус від ДП «Боднарівка», до якого діти здавали зібрані батарейки.

Покази відбулися за сприяння ЛКП «Зелене місто» та екологічної ініціативи «Чисте місто» у рамках інформаційно-просвітницької кампанії щодо раціонального поводження з відходами.