У Львові оголосили тендер (закупівлю) на поставку та монтаж обладнання з очистки фільтрату Грибовицького полігона твердих побутових відходів

28.11.2018

ЛКП «Зелене місто» відповідно до процедури міжнародних закупівель, визначеної Європейським банком реконструкції та розвитку оголосило двостадійний тендер на поставку та монтаж обладнання з очистки фільтрату (потужністю до 300 м3/добу) міського полігону твердих побутових відходів у с. Великі Грибовичі.

Закупівлю буде здійснено за кошти позики Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), Фонду «Чисті технології» (CTF) та гранту Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля (E5P).

Установча зустріч для зареєстрованих учасників тендеру відбудеться 15 січня 2019 року о 11:00 з виїздом на місце встановлення обладнання.

Термін подачі технічних пропозицій від учасників у рамках першої стадії тендеру триває до 31 січня, 11:00. Отримані пропозиції буде проаналізовано тендерною комісією. Результатом стане перелік компаній, які проходять на другу стадію тендеру та запрошуються до подання комерційної частини (пропозиції).

Переможець тендеру після підписання угоди має доставити, змонтувати та ввести в експлуатацію систему упродовж 9 місяців.

 

Деталі тендеру за посиланням: https://www.ebrd.com/work-with-us/procurement/p-pn-181128a.html

 

Нагадаємо, що тендерна закупівля проводиться ЛКП «Зелене місто» на виконання рішення Львівської міської ради № 970 від 07.09.2018 «Про закупівлю та використання обладнання для очистки фільтрату Грибовицького сміттєзвалища».