ЛКП «Зелене місто» нагородили у Києві відзнакою за досягнення у сфері екологічної безпеки

17.12.2018

Сьогодні, 17 грудня, ЛКП «Зелене місто» у столиці вручили премію за досягнення у сфері екологічної безпеки на церемонії вручення відзнак «ЕКОтрансформація-2018». Це нова всеукраїнська нагорода, що визначає кращі екологічно-відповідальні підприємства та організації, досягнення, досвід та лідерів, що роблять значний внесок у збереження довкілля в Україні. ЛКП «Зелене місто» нагородили у номінації «ЕКОtransformation-2018: модернізація міст».

«Для нас за честь отримати таку нагороду. Львів комплексно вирішує питання поводження з твердими побутовими відходами, ми переймаємо європейський досвід, тож приємно,  що кроки, які ми робимо, помітили та оцінили фахівці галузі. Для нашої команди це визнання є хорошою мотивацією та натхненням до втілення змін, над якими ми працюємо, і які вже незабаром зможуть оцінити та відчути усі львів’яни», – розповів керівник ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря.

В рамках премії  були нагороджені 50 фахівців зелених змін, які упродовж року впливали на екологічну політику держави та окремих підприємств. Лідери ЕКО змін на премії «ЕКОтрансформація-2018» представили свої головні досягнення та кращі реалізовані еко-рішення.