ЛКП «Зелене місто» оголосило про проведення відкритих торгів на закупівлю контейнерів для компостування органічних відходів

15.01.2019

Відповідне оголошення оприлюднено на сайті з публічних закупівель «Prozorro». ЛКП «Зелене місто» має намір придбати два компост- контейнера для переробки харчових і садових відходів, що відповідає прийнятому минулого року рішенню міськвиконкому Львівської міської ради стосовно запровадження пілотного проекту з роздільного збору органічних відходів від населення.

Згідно технічних вимог контейнери мають бути об’ємом не менше 29 кубічних метрів, максимальною вагою вмісту не менше 20 тонн, мають бути оснащенні активною вентиляцією і напівпроникною мембраною для зменшення запаху на рівні не менше 90%. Також вони повинні бути обладнані датчиками контролю розташування, вимірювання рівня температури, контролю вмісту та датчиками тиску кришки.

Кінцевий термін подання тендерних пропозицій – 30 січня о 16:00, електронний аукціон розпочнеться 31 січня о 12:08.

Згідно умов, компанія, що переможе в аукціоні має поставити контейнери до 1 березня. Таким чином, перший етап пілотного проекту з компостування вже запрацює у першій половині цього року. Станція компостування органічних відходів у Львові працюватиме поруч із територією майбутнього заводу із переробки відходів, який буде на вулиці Пластовій, 13.

Детальніше про відкриті торги стосовно закупівлі компост контейнерів за посиланням: http://bit.ly/prozorro_containers.

Нагадаємо, що закупівля контейнерів для компостування відбуватиметься згідно рішення виконавчого комітету Львівської міської ради № 1211 «Про запровадження пілотного проекту з роздільного збору харчових та садових відходів від населення» від 9 листопада 2018 року.

 

Довідка

Львів комплексно вирішує питання поводження з твердими побутовими відходами. За два роки у місті збудують перший в Україні сучасний сміттєпереробний комплекс із європейською технологією механіко-біологічної переробки відходів, рекультивують старий полігон та впровадять нову систему поводження з відходами. Вона передбачатиме сортування сухих та вологих відходів, вторинної сировини та облаштування окремих майданчиків для збору електроніки, великогабаритного і будівельного сміття. Вже цього року відкриється станція компостування органічних відходів. Для цих цілей місто отримало 25 мільйонів євро кредиту від Європейського банку реконструкції та розвитку, 10 мільйонів євро гранту – безповоротної фінансової допомоги від екологічних фондів. Внесок міста – 6,75 мільйона євро.