У Личаківській районній адміністрації 25 січня відбудуться громадські слухання стосовно будівництва сміттєпереробного комплексу

17.01.2019

25 січня о 15:00 годині у приміщенні актового залу Личаківської районної адміністрації відбудуться громадські слухання щодо будівництва механіко-біологічного комплексу з перевантаження та переробки твердих побутових відходів у м. Львові на вул. Пластовій, 13.

Громадські слухання  проводяться відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» та Порядку проведення громадських слухань у процесі оцінки впливу на довкілля затвердженого постановою КМУ від 13 грудня 2017 р. №989.

Відповідно до порядку проведення, організатором даних слухань є представник Міністерства екології та природних ресурсів України (Мінприроди). Організатор забезпечує реєстрацію учасників громадських слухань та виступів учасників у відповідних журналах, забезпечує відео фіксацію, здійснює головування від час проведення громадських слухань та готує протокол громадських слухань.

Основним завданням даних громадських слухань є виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності. Під час підготовки висновку з оцінки впливу на довкілля Мінприроди розглядає кожне подане зауваження та пропозицію та приймає рішення про повне або часткове врахування чи обґрунтовано відхиляє його.

Таким чином рішення прийняте Мінприроди при видачі висновку буде максимально об’єктивним та всебічним. Проведення жодних голосувань під час громадських слухань не передбачається та не є їх метою.

Протокол та звіт про громадське обговорення з усіма журналами реєстрацій та зазначеними запитаннями та пропозиціями учасників буде опубліковано у Єдиному реєстрі оцінки впливу на довкілля одночасно з висновком з оцінки впливу на довкілля.