ЛМР оголосила міжнародний тендер на виконання робіт з комплексної рекультивації полігону твердих побутових відходів в с.Грибовичі

22.08.2019

Тендер на вибір підрядника з комплексної рекультивації Грибовицького сміттєзвалища оголосила Львівська міська рада. Проведе конкурс ЛКП «Зелене місто» відповідно до процедури міжнародних закупівель, визначеної ЄБРР. Йдеться про заходи, які відбуватимуться в рамках комплексної рекультивації полігону.

«Роботи будуть проводитися у дві фази: технічна та біологічна рекультивація. Так, технічна частина має бути завершена впродовж 665 днів. Підрядник має виконати роботи з вирівнювання й терасування всієї поверхні (тіла) полігону; прокласти канали для збору та видалення незабруднених дощових та талих вод з північного заходу по обидва боки тіла полігону; виконати технологічний захисний екран; збудувати захисну дамбу для стабілізації схилу, інші роботи, що передбачені проектом», – розповів директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря.

Компанії, що прийматимуть участь в тендері мають відповідати мінімальним критеріям щодо фінансової міцності учасника; основного досвіду у сфері будівельних робіт та реалізації аналогічних за потужністю та обсягами об’єктів в якості генерального підрядника чи субпідрядника; особливого досвіду учасника (в тому числі персоналу) в проведенні земляних робіт, очищення фільтратів, укладання геомембран та геосинтетичних покриттів, дегазації тощо. 

З повним переліком вимог можна ознайомитися на сайті ЄБРР за посиланням: https://www.ebrd.com/work-with-us/procurement/p-pn-190815b.html

Закупівлю буде здійснено за кошти позики Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), Фонду «Чисті технології» (CTF) та гранту Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля (E5P).

Тендер є відкритими для учасників з усіх країн, за умови наявності належного досвіду виконання аналогічних за своєю природою та розмірами проектів. Участь у тендері можуть брати також консорціуми та спільні підприємства. Переможець конкурсу повинен буде створити постійний офіс в Україні.

Тендерні пропозиції повинні бути подані до 12:00 18 жовтня 2019 року, коли й будуть відкриті в присутності представників учасників тендеру, які зголосяться бути присутніми.