Міські депутати вирішили припинити діяльність ЛКП «Збиранка»

19.09.2019

Сьогодні, 19 вересня, на сесії міської ради депутати прийняли рішення припинити діяльність ЛКП «Збиранка». Зробили це з метою оптимізації діяльності у сфері поводження з відходами у Львові. Спеціальна комісія упродовж найближчих місяців займеться процесом припинення діяльності підпримства.

«Припинення ЛКП «Збиранка» шляхом приєднання до ЛКП “Зелене місто” є черговим необхідним етапом належного втілення комплексного проекту поводження з відходами у Львові. Це рішення допоможе позбутися багатьох бюрократичних процедур в процесі комплексної рекультивації Грибовицького полігону, яку наше ЛКП втілює за підтримки ЄБРР», – розповів Вадим Ноздря, директор ЛКП  “Зелене місто”.

Депутати також створили комісію з припинення ЛКП “Збиранка“. Окрім того, ЛКП “Зелене місто“ стає правонаступником всього майна, прав та обов’язків цього комунального підприємства.

Додамо, що ще 13 вересня, виконавчий комітет прийняв рішення ʺПро доцільність припинення ЛКП ʺЗбиранкаʺ через приєднання до ЛКП ʺЗелене містоʺ.

Нагадаємо, Львів комплексно вирішує питання поводження з твердими побутовими відходами. За два роки у місті збудують перший в Україні сучасний сміттєпереробний комплекс із європейською технологією механіко-біологічної переробки відходів, рекультивують старий полігон та впровадять нову систему поводження з відходами. Вона передбачатиме сортування сухих та вологих відходів, вторинної сировини та облаштування окремих майданчиків для збору електроніки, великогабаритного і будівельного сміття. А вже цього року запрацює станція компостування органічних відходів. Для цих цілей місто отримало 25 мільйонів євро кредиту від Європейського банку реконструкції та розвитку, 10 мільйонів євро гранту – безповоротної фінансової допомоги від екологічних фондів. Внесок міста – 6,75 мільйона євро.