Львів отримав відзнаку за лідерство на шляху до 100% чистої енергії

24.09.2019

24 вересня у Києві відбулася церемонія представлення Громадської Спілки «Global 100RE Ukraine», під час якої Львову вручили відзнаку за прагнення та лідерство на шляху до 100% чистої енергії. Церемонія була проведена під час роботи 15 міжнародної конференції “Енергія з біомаси 2019”. Нагороду вручили директору ЛКП “Зелене місто” Вадиму Ноздрі.

“Вітаємо засновників нової платформи та дякуємо за відзнаку зусиль та проектів, які розвиває Львів. Сподіваємося, що платформа Global 100% RE Україна успішно об’єднає українські екологічні організації, активістів та відповідальний бізнес заради майбутнього, у якому пріоритетом буде збереження довкілля”, – розповів  директор ЛКП “Зелене місто” Вадим Ноздря.

Напрямок у якому рухається Львів підтримав і Лев Підлісецький, один із авторів закону “Про ринок електроенергії”.

“Львів – одне з небагатьох міст України, яке ставить перед собою дуже амбітні цілі. Йдеться про заходи щодо зменшення шкідливих викидів та стимулювання розвитку зеленої енергетики в місті. Відтак, ці ідеї потребують популяризації, щоб люди розуміли та підтримували їхню суть. Тому отримання такої відзнаки – вагома подія для міста та містян”, – розповів Лев Підлісецький.