Директором ЛКП “Зелене місто” призначено Святослава Євтушенка

11.01.2020

Директором ЛКП “Зелене місто” з 3 січня цього року призначено 40-річного Святослава Євтушенка.

Нагадаємо, з лютого 2018 року він працював заступником директора цього підприємства.

Святослав Євтушенко — експерт у галузі поводження із відходами та має чималий досвід роботи у цій сфері.

Свого часу він був координатором будівництва першого в Україні сміттєпереробного заводу поблизу Рівного та до липня 2015 року генеральним директором ТОВ «УКРЕКО-ІНДАСТРІ», яке будувало завод. Також до грудня 2015 року Святослав Євтушенко очолював ТОВ «САНКОМ-Рівне», яке займалося вивезенням твердих побутових відходів у Рівному.

Крім того, Святослав Євтушенко був ініціатором низки нововведень у сфері ЖКГ і поводження із побутовими відходами в Рівному. Зокрема, він ініціював:

проведення реформування системи благоустрою та комунального господарства в Рівному. А саме затвердження правил благоустрою та розроблення схеми санітарної очистки міста;

виокремлення послуги вивезення побутових відходів у Рівному, як окремої комунальної (до цього за вивезення сміття мешканці міста сплачували в складі рахунку ЖКП);

– запровадження системи роздільного збору відходів у Рівному;

– запровадження роздільного збору відходів в ОСББ Рівного;

– створення єдиного рахунку на комунальні платежі в Рівному.

Також Святослав Євтушенко був учасником навчальної програми щодо сучасних методів поводження із побутовими відходами – SABIT Waste Managent Program.

Наразі ж, окрім роботи у Львові, він очолює робочу групу зі створення стратегії поводження із побутовими відходами в Рівному.

Довідка:

Святослав Євтушенко народився 9 лютого 1979 року в місті Рівному. Одружений, виховує трьох дітей — двох синів і доньку.

Освіта вища, зокрема:
У 2002 році закінчив Рівненський державний технічний університет, кваліфікація – інженер-будівельник, спеціальність – міське будівництво та господарство.
У 2014 році завершив навчання у Тернопільському національному економічному університеті, на економічному факультеті за спеціальністю – економіка підприємства.
У 2018 році закінчив навчання на магістратурі МЕГУ імені академіка С. Демянчука, юридичний факультет, спеціальність — правознавство, кваліфікація — юрист.