У Львові будівництво сміттєпереробного заводу безпечне для довкілля

29.01.2020

Будівництво сміттєпереробного комплексу на вулиці Пластовій,13 у Львові безпечне для довкілля.

Заміри забрудненості повітря здійснювали впродовж листопада та грудня минулого року на вулиці Пластовій,13. Їх проводили спеціалісти хімічної лабораторії КП «Адміністративно-технічне управління» у дні, коли зверталися мешканці сусідніх будинків та у їх присутності.

Дослідження стану забруднення атмосферного повітря на момент вимірювання показали, що вміст забруднюючих речовин не перевищував нормативів разової гранично допустимої концентрації.

Так, мобільна лабораторія вимірювала рівень забруднення аміаком (NH3), азоту діоксидом (NO2), сірчистим ангідридом ‎(SO2), оксидом вуглeцю (CO) та пилу недифиренційованого за складом.

Разом із відбором проб визначалися і фізичні параметри повітря: атмосферний тиск, вологість, температура та швидкість руху повітря.