ЛКП “Зелене місто” проводить консультації із громадськістю щодо тарифу на компостування органіки

18.05.2020

Консультації із громадськістю щодо проєкту рішення виконавчого комітету Львівської міської ради «Про встановлення тарифу на надання послуг перероблення роздільно зібраних відходів для суб’єктів господарської діяльності” триватимуть з 18 травня по 29 травня 2020 року.

Ініціатором консультацій є ЛКП “Зелене місто” департаменту економічного розвитку Львівської міської ради.

Так, усі охочі можуть подати свої зауваження і пропозиції через Центри надання адміністративних послуг, або як електронне звернення до 29 травня включно.

Адже, враховуючи Закон України “Про відходи”, у разі поводження з будь-якими відходами, має бути затверджено відповідний тариф. Тому ЛКП “Зелене місто” розрахувало економічно обґрунтований тариф на надання послуг перероблення роздільно зібраних харчових і садових відходів для суб’єктів господарської діяльності у розмірі 646,00 грн. з ПДВ за 1 (одну) тонну відходів.

Нагадаємо, наразі “Зелене місто” здійснює безоплатний прийом органічних відходів від населення, комунальних і приватних підприємств міста. Органіка впродовж двох місяців компостується у спеціальних контейнерах. Добриво, яке утворилося розміщується на компостувальному майданчику, де всі охочі можуть його взяти безкоштовно. Це відбувається у рамках пілотного проекту.

Додатки:

Інформаційна записка

Проєкт рішення

Аналіз регуляторного впливу

Презентація проєкту рішення