У Львові встановлять прилад для моніторингу якості повітря

19.08.2020

Поблизу місця будівництва майбутнього сміттєпереробного заводу постійно моніторитимуть якість повітря.

Місце розміщення приладу для моніторингу якості повітря в районі вулиці Пластової,13 визначили у Львові.  Зустріч із мешканцями прилеглих будинків щодо цього відбулася вчора, 18 серпня.

Так, представники ЛКП “Зелене місто” та науково-виробничого підприємства Novus Cybernetic, яке виграло тендер із встановлення приладу, розповіли про особливості функціювання поста та терміни його встановлення.

Також під час спілкування із мешканцями визначили місце розміщення обладнання. Його мають встановити поблизу колишнього гуртожитку ЛКП “Львівводоканал”. Тепер залишилося отримати погодження підприємства на розміщення приладу на їхній території. Над цим працюємо.

А після встановлення поста моніторингу якості повітря усі охочі зможуть цілодобово в режимі он-лайн спостерігати за показниками, які вимірюватимуться поблизу будівництва майбутнього сміттєпереробного заводу. Це ще раз підтверджує його безпечність та екологічність.

Нагадаємо, майбутній сміттєпереробний комплекс відповідає вимогам Національної стратегії поводження з відходами до 2030 року, яка ґрунтується на найкращих технологіях ЄС. Адже Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) фінансує лише екологічні та безпечні проекти.