ЛКП “Зелене місто” передало 80 тонн компосту агропідприємству

21.08.2020

Компост, який виробляється на ЛКП “Зелене місто” використовуватимуть для піддобрення озимих культур.  Так, сьогодні, 21 серпня, ми передали майже 80 тонн компосту підприємству “Західний Буг”, яке займається вирощуванням польових сільсько-господарських культур.

Раніше компанія уже проводила лабораторний аналіз цього добрива і він показав якісні показники. Отож, тепер протестують його властивості на практиці.

– Ми випробуємо на своїх полях першу “порцію” компосту, який виробили на ЛКП “Зелене місто”. Дію цього добрива зможемо перевірити на різних видах культур. Адже, проведені тестування лабораторних зразків показують, що компост нам підходить по якісних показниках. Тому надіємося на подальшу співпрацю із “Зеленим містом”, — коментує керівник підрозділу підприємства “Західний Буг” Володимир Варищук.

Нагадаємо, компостувальна станція у тестовому режимі запрацювала в Львові на вул. Пластовій,13 у січні цього року. Наприкінці червня відбулося її офіційне відкриття і публічна демонстрація процесу компостування за європейською технологією.

Також у Львові розпочався пілотний проект із роздільного збору органічних відходів. Наразі до нього долучилося чимало ОСББ, закладів харчування, торгівлі, місцеві ринки. Географія пілотного проекту постійно розширюється. Разом із тим, компост, який утворюється, мешканці міста можуть взяти безкоштовно для потреб свого господарства.