ЄБРР погодив учасників, які потраплять до наступного етапу міжнародного тендеру з будівництва сміттєпереробного комплексу

27.08.2020

У Європейському Банку Реконструкції і Розвитку розглянули звіт ЛКП “Зелене місто” та інші додаткові документи щодо оцінки технічного етапу тендеру по об’єкту будівництва механіко-біологічного комплексу переробки відходів у Львові.

У результаті “Зелене місто” отримало офіційний лист, яким Банк затвердив учасників наступного етапу тендеру. Так, уже найближчим часом ми надішлемо інформацію учасникам, які будуть запрошені до подання фінансових пропозицій.

Нагадаємо, свої технічні пропозиції подали чотири учасники – компанія Eggersmann Anlagenbau GMBH (Німеччина), Компанія Control Process S.A. (Польща), консорціум із двох фірм — WTT (Нідерланди) та Axis (Литва), консорціум із двох фірм — MUT (Австрія) та Dogusan (Туреччина). Всі вони мають досвід спорудження таких об’єктів – це було однією із основних вимог.

Передбачається, що саме будівництво заводу розпочнеться ще у 2020 році. Втім, у зв’язку з пандемією коронавірусу терміни можуть дещо коригуватися.