Директор ЛКП «Зелене місто» Святослав Євтушенко взяв участь у виставці «Recycling and Waste Expo Ukraine»

09.09.2020

Директор ЛКП «Зелене місто» Святослав Євтушенко взяв участь у виставці «Recycling and Waste Expo Ukraine». Захід проходитиме впродовж трьох днів – із 9 до 11 вересня у виставковому центрі КиївЕкспоПлаза.

Святослав Євтушенко у перший день виставки, 9 вересня, презентував учасникам напрацювання міста Львів у напрямку поводження із відходами. Особливу увагу директор «Зеленого міста» акцентував на пілотному проекті з роздільного збору органіки, який нині реалізовується. Адже саме ці відходи становлять близько половини від усіх, які продукуються у місті.

Варто також зазначити, що компостувальна станція, яка запрацювала у Львові — перша в Україні. Тому Святослав Євтушенко переконаний, що досвід реалізації такого проекту буде корисним і для інших міст України та допоможе дещо вирішити проблему зі сміттям.

До слова, виставка «Recycling and Waste Expo Ukraine» об’єднала спеціалістів у галузі поводження із відходами з різних міст України. Захід спрямований на просування ідей, технологій, обладнання ресайклінгу та управління відходами.