У Львові відзначили перевізників ТПВ та представників бізнесу, які долучилися до роздільного збору органіки

01.03.2021
У Львові відзначили перевізників ТПВ та представників бізнесу, які долучилися до роздільного збору органіки. Відповідні дипломи вручив міський голова Львова Андрій Садовий.
 
А також міський голова подякував колективам компаній-перевізників ТПВ та активному бізнесу, які поділяють позицію міста щодо доцільності сортування і перероблення органічних відходів. Адже цим самим вони роблять вагомий внесок у підвищення рівня свідомості та розвиток культури роздільного сортування органіки.
 
Відтак, за вагомий внесок у підвищення рівня свідомості та розвиток культури роздільного сортування органічних відходів міський голова нагородив дипломом колективи:
 
– ПІІ «МАКДОНАЛЬДЗ ЮКРЕЙН ЛТД»
ТзОВ «СІЛЬПО-ФУД»
СП «ГАЛКА ЛТД»
ТзОВ «РСП «ШУВАР»

Також міський голова відзначив перевізників, що підтримали ініціативу, вручивши їм значки у вигляді прапора України. Серед них:
– ЛКП ТФ «Львівспецкомунтранс»
– ТОВ «Ековей»
– ТОВ «ГРІНЕРА УКРАЇНА»
– ТзОВ «САНКОМ-ЛЬВІВ»
– ОСББ «Тичини, 15»
 
Нагадаємо, проект із роздільного збору органіки стартував у Львові минулого року. Відтак, у 2020 році вдалося зібрати на переробку більше 2500 тонн харчових і садових відходів. Географія проекту постійно розширюється і до сортування органіки долучається все більше представників бізнесу та мешканців багатоповерхівок. Наразі контейнери для роздільного збору органічних відходів розміщені на понад 500 локаціях у різних районах міста.