Для львів’ян послуга перероблення органіки буде й надалі безкоштовною

12.03.2021
Мешканці міста Львова до 1 вересня 2021 року не сплачуватимуть за послугу з перероблення органіки. Відповідне рішення прийняли члени виконавчого комітету Львівської міської ради, продовживши дію пільгового періоду.
 
Разом із тим, члени виконавчого комітету підтримали введення пільгового тарифу на переробку харчових і садових відходів й для інших суб’єктів господарювання. Для них це вартуватиме 50% від тарифу — 322 гривні з ПДВ за 1 тонну відходів за умови обов’язкового дотримання вимог якості їх сортування.
 
Продовження дії “нульового тарифу” на послугу перероблення органіки для населення і введення пільгового тарифу для бізнесу, комунальних підприємств та інших організацій, дозволить розширити географію проекту. А разом із тим, запровадити роздільний збір таких відходів на всіх контейнерних майданчиках міста.
 
Нагадаємо, станція компостування органічних відходів запрацювала у Львові на початку 2020 року. В березні минулого року стартував пілотний проект із роздільного збору харчових відходів від мешканців міста та бізнесу. Також із метою популяризації сортування органіки минулоріч послуга її переробки для мешканців міста була безкоштовною.
 
Наразі ж у Львові контейнери для роздільного збору харчових відходів розміщені на 582 локаціях. Їх кількість постійно зростає.