Голова Представництва ЄС в Україні відвідав Львів

15.05.2021
Як Львів вирішує проблеми зі сміттям і які сучасні проекти реалізовує – ознайомився під час робочого візиту заступник Голови Представництва ЄС в Україні Ремі Дюфло.
 
Посадовець відвідав першу в Україні компостувальну станцію, місце будівництва майбутнього сміттєпереробного комплексу та ознайомився, як проходить рекультивація Грибовицького полігону ТПВ.
На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та на відкритому повітрі
Ремі Дюфло зазначив, що всі ці компоненти важливі та корисні для міста. Відтак, Європейський союз підтримує їх реалізацію через співпрацю з ЄБРР і грантові програми.
 
Також Ремі Дюфло додав, що здивований швидкими темпами реалізації проекту Lviv Solid Waste.
 
Посадовець залишився і приємно вражений роботою компостувальної станції. А також відзначив важливість того, що майданчик, де будуватиметься сміттєпереробний завод готовий до початку робіт. Тобто, підрядник може розпочинати відразу будівництво, а не готувати територію до цього.
 
Крім того, висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю між містом Львів і ЄС щодо імплементації передового досвіду у сфері поводження із ТПВ.
 
Нагадаємо, ЛКП «Зелене місто» за підтримки ЄБРР і європейських фондів реалізовує масштабний екологічний проект Lviv Solid Waste. Він передбачає запровадження європейських підходів до поводження із відходами. У тому числі, й рекультивацію Грибовицького полігону ТПВ і будівництво сміттєпереробного комплексу.