У рамках Майстерні міста 2021 відбудеться екскурсія на компостувальну станцію Львова

20.08.2021
У понеділок, 30 серпня, о 18 годині, у рамках Майстерні міста 2021 відбудеться екскурсія на міську станцію компостування органічних відходів, що на вул. Пластовій, 13. Усі охочі можуть приєднатись до заходу за попередньою реєстрацією та дізнатись більше про збір та переробку органіки у Львові.
 
Зокрема, з початку року на станцію компостування надійшло 2867 тонн, з яких харчові відходи становлять 1327 тонн, а також садові – 1540 тонн. А загалом за час дії проєкту з роздільного збору органічних відходів поступило 5406 тонн органіки.
 
Долучитись до екскурсії, аби дізнатись більше про компостування у міста, можна за попередньої реєстрації за посиланням:
Нагадаємо, Майстерня міста — це щорічна подія у Львові, яка прагне об’єднати громадськість, владу та бізнес для якісного перетворення міста, використовуючи кращі практики залучення мешканців – майстер-класи, лекції, спільнотворення важливих та корисних речей для міста.
 
Майстерню міста’2021 організовує команда КУ Інституту міста Львівської міської ради, за підтримки проєкту “Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ” від Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH.