ЛКП «Зелене місто» прийняло участь у 5-му спеціалізованому міжнародному Запорізькому екологічному форумі «Еко Форум – 2021»

20.09.2021
Той момент, коли можна не лише поділитися успішним досвідом, а й послухати колег! ♻️
 
ЛКП «Зелене місто» прийняло участь у 5-му спеціалізованому міжнародному Запорізькому екологічному форумі «Еко Форум – 2021». Світлана Бундз, еколог підприємства, в рамках спеціалізованої секції присвяченій питанню поводження з відходами розповіла про систему організації роздільного збору харчових відходів від населення та підприємств м. Львова; переробку харчових відходів на станції компостування разом із садово-парковими відходами міста та виготовлення з них компосту. Багато уваги було присвячено компосту – джерелу корисної мікрофлори для ґрунтів, перспективам його широкого застосування.
 
Тим часом варто нагадати, що вже цього тижня у Львові відбудеться Lviv Eco Forum 2021. 24 вересня говоритимуть про важливість управління відходами, зокрема організацію роздільного збору органіки, досвід налагодження системи поводження з ТПВ. Заплановані виступи провідних спеціалістів, експертів галузі та обмін досвідом.
 
Запрошуємо долучатися до форуму!
 
Для реєстрації на участь у заходах другого дня необхідно надіслати свої дані на адресу: zorjanagalo@gmail.com
 
Детальна інформація тут: https://bit.ly/3EBMniX