Представники асоціації управління відходами відвідали об’єкти ЛКП «Зелене місто»

18.02.2022

Голова асоціації управління відходами Ніколь Данилова та керівник проектів латвійської компанії «Eco Baltia vide» Діана Барановська відвідали об’єкти ЛКП «Зелене місто».

Члени делегації ознайомилися із роботою станції компостування, що працює у Львові на вул. Пластовій,13, та перебігом рекультивації Грибовицького сміттєзвалища.

Гостей приємно здивувало, яким чином у Львові відбувається компостування харчових і садово-паркових відходів, адже розуміють наскільки важливо відсортовувати органіку від іншого сміття та переробляти. Також вони залишилися під приємними враженнями від того, як відбувається технічна рекультивація Грибовицького смітєзвалища та наголосили на необхідності цього процесу.

Крім того, під час візиту члени делегації разом із спеціалістами ЛКП «Зелене місто» та Управління з питань поводження з відходами ЛМР обговорили стан справ у галузі поводження із відходами в Україні та перспективи запровадження європейських стандартів в цьому напрямку на державному рівні.

Нагадаємо, ЛКП «Зелене місто» реалізовує низку важливих проектів у галузі поводження із відходами. Зокрема, підприємство організувало роботу станції компостування органічних відходів, працює над будівництвом сміттєпереробного заводу та проводить рекультивацію Грибовицького полігону ТПВ.